Naugarduko pilis

Kauno senamiestis nugula kaip ant delno, tarsi žvelgtume į Naugarduko plynaukštės papėdę nuo Naugarduko pilies viršūnių. Dažnai Mindaugo pilimi vadinama tvirtovė, XV a. buvo atstatyta mūrinė su penkiaaukščiu bokštu išlikusiu iki šių dienų ir pakeliamu tiltu – vieninteliu keliu vedančiu į pilį. Naujai atstatyta tvirtovė virto galingu gynybiniu LDK tašku, kuriame vyko slaptas Vytauto ir Jogailos pasitarimas prieš Žalgirio mūšį.

Biržų pilis

„Mano kieme teka upė“, – galės girtis Piliamiesčio gyventojai, kaip „Mano kieme ežeras telkšo“, – galbūt sakydavo Radvilos apie Biržų pilį. XVI a. pastatyta gynybinė Biržų pilis buvo apjuosta labiau į ežerus panašiais tvenkiniais. XVII a. Lietuvos didikai Radvilos nugriovė senuosius rūmus ir vietoj jų pasistatė naujus. Pilies interjeras puošnumu nenusileido to meto aukštuomenės dvarams Europoje. Balti rūmai ant ežero kranto, dažnai gyventojų vadinami pilimi, tapo neatsiejama Biržų miesto dalimi.

Raudonės pilis

Kauno pilies raudonų mūrų atspindys Neryje primena Raudonės pilies atvaizdą ją supančiuose tvenkiniuose. XIV a. pastatyta gynybinė Raudonės pilis atgimė XVI a. Nemunui tapus prekybos keliu. Dvarą Žygimantas Augustas padovanojo Lietuvos didžiajam sekretoriui. XIX a. rūmus įsigijęs Jekaterinos II-osios favoritas grafas Platonas Zubovas aplink juos įkūrė parką su tvenkiniais. Pilies bokšte įrengta apžvalgos aikštelė traukia norinčius į Panemunę pažvelgti iš paukščio skrydžio.

Dubingių pilis

Buvę įspūdingi pilies rūmai su aukštu bokštu žymi Lietuvos valdovų Radvilų aukso amžių, saugo čia gyvenusios ir valdovo širdį užkariavusios Barboros Radvilaitės atminimą. Tiltu per Nerį pasiekiama, Asvejos ežero saloje stovėjusi, pilies teritorija sudaro didžiausią piliavietę Lietuvoje. XIV a. šaliai nuo priešų ginti iškilusi pilis, šiandien dar Pilies kalnu vadinama, kelis amžius buvo ne tik gynybos, bet ir kultūros bei pramonės centras. Kaip ir Kauno pilis, į kurią žvelgia Piliamiestis, Dubingiai – gražiausios Lietuvos istorijos simbolis.

Panemunės pilis

Kauno upių santakoje, tapusioje Piliamiesčio namais, prasidedančio pilių kelio palei Nemuną pabaigą žymi Panemunės pilis, akylai stebinti kitą upės krantą. XVI a. pagal garsiausio to meto architekto Lietuvoje brėžinius iškilusi keturbokštė tvirtovė su vidiniu kiemu sėkmingai atlaikė ne vieno priešo ataką. Vėliau, vienam interjero stiliui keičiant kitą, plėtėsi pilies langai, žvelgiantys į parko tvenkinius, oranžeriją ir žvėrynu vadintą Danielių aptvarą. Šiandien iš pilies bokšto galime apžvelgti apylinkes, kaip žymieji jos šeimininkai, Lietuvos sukilimo dalyviai, Gelgaudai.

Projekto vizualizacijos gali skirtis nuo faktinės situacijos įgyvendinus projektą.

Pradinis įnašas tik 3000 Eur!*

* Pasiūlymas galioja perkant turtą UAB „YIT Lietuva“ projekto „Piliamiestis“ Panemunės pilies name.

Gyvenimas tekančios upės ritmu

Apie Piliamiestį

Prie upės, žvelgdamas į kitame krante stovinčia Kauno pilį, kuriasi PILIAMIESTIS. Neatpažįstamai pasikeitusi pakrantė atsiveria gyventojams. Čia jaukūs kiemai su želdynais, saugios vaikų aikštelės besidriekiantys pėsčiųjų ir dviračių takai. Privilegija – gyventi gamtos apsuptyje miesto centre. Vietoje, kur miesto pulsas susipina su gamtos ramybe, o kieme teka upė. Gyventi PILIAMIESTYJE – būti savo miesto dalimi: ilsėtis prie ramiai tekančios Neries ir panorėjus nerti į vos per tiltą esantį Senamiestį. Gyventi taip, kaip visais laikais buvo lemta privilegijuotiems – saugiai, patogiai, apsuptiems grožio.

„YIT“ yra didžiausia statybos bendrovė Suomijoje, užimanti reikšmingą vietą Šiaurės Europoje.

Apie vystytoją

Statybų ir darnios nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ Lietuvoje veikia daugiau nei 50 metų ir yra Suomijos korporacijos YIT dalis. Tai viena didžiausių statybos paslaugų įmonių grupių Šiaurės Europoje, veikiančių vienuolikoje šalių ir vienijančių daugiau nei 8 000 specialistų.

Lietuvoje „YIT Lietuva“ sėkmingai vykdo rangos, būsto, komercinio nekilnojamojo turto, pastatų priežiūros veiklą, atlieka infrastruktūros kūrimo bei kelių tiesimo darbus. Įgyvendindama funkcionalius, ilgaamžius ir šiuolaikinius gyventojų bei verslo poreikius atitinkančius projektus, bendrovė siekia darnios miestų plėtros ir rūpinasi, kad miestuose gyventi būtų patogiau ir gražiau.

WWW.YIT.LT

Tik per upę nuo senamiesčio

Vieta mieste

Dešiniajame Neries krante, kitapus Senamiesčio kuriasi Piliamiestis.  Piliamiesčio kvartalas – tai ne pastatai, o laimingų žmonių miestas mieste.

Iš naujųjų namų atsiverianti Kauno pilies panorama suteikia kultūrinę ir istorinę perspektyvą, iš kurios miestas atsiskleidžia visu savo unikalumu ir įvairumu, o vos persikėlus tiltu per upę galima atsidurti pačiame jo gyvenimo sūkuryje.

Vieta mieste visuomet buvo vienas svarbiausių kriterijų renkantis būstą. Piliamiesčio gyventojai rinkosi šią vietą ne tik dėl patogaus susisiekimo ar paslaugų infrastruktūros, bet ir dėl to, jog čia galima jaustis miesto istorijos dalimi.

Objektai aplink

APDAILOS KATALOGAI

Grifs AG pasiūlymas Piliamiesčio gyventojams

  • Būsto apsauga 9 € su PVM be jokių įsipareigojimų.
  • Greitas reagavimas iki 5 min į įvykio vietą.
  • Paslaugos aktyvavimas ir išmaniosios apsaugos valdymas telefonu funkcija. NEMOKAMA

Patogu, lankstu, paprasta!

Lauksiu Jūsų sakmbučių!
Šarūnas Keršys
Kauno regiono pardavimų vadovas
+37061036682
s.kersys@grifsag.lt
BUTŲ PAIEŠKA ĮSIMINTI BUTAI PAGALBA GYVAI