-

Kaip didingos pilys nuo senų laikų buvo neatsiejamos nuo upių, taip ir augantis Piliamiestis yra lydimas upių draugijos. Piliamiesčiui plečiantis, čia atsiras 7 namai, kurie bus minimi gražiausių Lietuvos upių vardais. Apylinkėms gaivos suteiks didingą Lietuvos istoriją menančios upės – sraunios ir gyvybingos, jos lydės gyventojus tekančios upės ritmu. Gyvenimas upių apsuptyje, susipynusioje su gamtos ramybe, taps tikru įkvėpimo ir palaimos šaltiniu Piliamiesčio gyventojams.

„Ir matyt, kaip upėj gluosnis atsispindi ir lanka, Ir kaip žemę ima glostyt Šilto vakaro ranka“, – H. Radauskas

Nuo vieno kranto iki kito – tik sodri tėkmė, kurią plati Mūša svajingai bei ramiai be poilsio plukdo rytą, vakarą. Jos balsas girdimas toli, nes upei žmonės davė stipraus bangų plakimo vardą. Atsidėkodama Mūša drėkindavo laukus, nuplaudavo žemės dulkes, savo kvėpavimą paversdama net lietumi. Šiandien ji primena, kad tikri namai – tai vieta, kurioje gera būti, net kai kitapus lango visą dieną svajingai lyja.

 Erdvūs butai Dideli mediniai langai   Grindinis šildymas  Individuali rekuperacijos sistema Aukštesnės lubos viršutiniuose aukštuoseVaizdai į Kauno senamiestį ir Nerį
Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė
Galimybė įsirengti elektromobilių įkrovimo stoteles Panoraminis liftas
Ventiliuojamas kokybiškas namo fasadasKomercinės patalpos cokoliniame aukšte
Žalios rekreacinės erdvės, suoliukai poilsiui
Unikali pušų alėja kiemeSutvarkyta Neries pakrantė šalia, dviračių ir pėsčiųjų takai
Apžvalginis amfiteatras

BUTŲ PAIEŠKA ĮSIMINTI BUTAI PAGALBA GYVAI