-

Merkys

Kaip didingos pilys nuo senų laikų buvo neatsiejamos nuo upių, taip ir augantis Piliamiestis yra lydimas upių draugijos. Piliamiesčiui plečiantis, čia atsiras 7 namai, kurie bus minimi gražiausių Lietuvos upių vardais. Apylinkėms gaivos suteiks didingą Lietuvos istoriją menančios upės – sraunios ir gyvybingos, jos lydės gyventojus tekančios upės ritmu. Gyvenimas upių apsuptyje, susipynusioje su gamtos ramybe, taps tikru įkvėpimo ir palaimos šaltiniu Piliamiesčio gyventojams.

„Atmerki akis – teka Merkys, užmerki akis – teka Merkys“, – L. Katkus

Maitinamas versmių, jis vasarą vėsus, o žiemą – šiltas, todėl Merkys gaiva nuplauna karštą popietę, o šalčiams kaustant tik retai pasidengia ledu. Suteikdama gyvybės Nemunui, ši upė – didžiausia pietryčių Lietuvoje, skaidri kaip krištolas bei turtinga gelmėmis. Sraunia srove globojantis smėlingas, miškais ir pelkėmis gausias pakrantes, Dzūkijoje vilnijantis Merkys – didingas, išdidus bei ambicingas.

 Erdvūs butai Dideli mediniai langai   Grindinis šildymas  Individuali rekuperacijos sistema Aukštesnės lubos viršutiniuose aukštuoseVaizdai į Kauno senamiestį ir Nerį
Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė
Galimybė įsirengti elektromobilių įkrovimo stoteles Panoraminis liftas
Ventiliuojamas kokybiškas namo fasadasKomercinės patalpos cokoliniame aukšte
Žalios rekreacinės erdvės, suoliukai poilsiui
Unikali pušų alėja kiemeSutvarkyta Neries pakrantė šalia, dviračių ir pėsčiųjų takai
Apžvalginis amfiteatras

BUTŲ PAIEŠKA ĮSIMINTI BUTAI PAGALBA GYVAI