namas
aukštas
plotas (m²)
kambarių
kaina, €
 • Piliamiestyje kyla gyvenamųjų namų kompleksas su administracinėmis bei komercinėmis patalpomis. Per artimiausius penkerius metus čia bus sukurta išskirtinė 11 namų gyvenamoji erdvė komfortą ir miesto ritmą vertinantiems žmonėms.

  Pakrantėje šalia namų Piliamiesčio bei miesto gyventojų turiningam laisvalaikiui tiesiami pėsčiųjų ir dviračių takai. Įrengtoje laiptuotoje pakrantės terasoje bus gera prisėsti pailsėti, susitikti su bičiuliais ir pasigrožėti senamiesčio panorama.

 • I etapas

  2015–2016 m. Pastatyti du B1 ir C1 4 ir 6 aukštų gyvenamieji namai. Arčiau upės esančiame 6 aukštų name įrengti trisdešimt 36–78 kv. m ploto butų, keturių aukštų name – trisdešimt du 40–70 kv. m ploto butai.
 • II etapas

  2016–2017 m. tęsiamos B2, B3 ir C2 daugiabučių namų statybos. Iškils šešių ir 2 keturių aukštų gyvenamieji namai su 32, 48 ir 30 butų.
 • III etapas

  2017–2020 m. bus tęsiamos kitų daugiabučių namų statybos bei vykdomos A energinio efektyvumo klasės daugiafunkcio centro statybos.
 • į viršų

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, tiesiog naudokitės svetaine kaip įprastai. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę čia.

Sutinku