namas
aukštas
plotas (m²)
kambarių
kaina, €

Sveiki,

 

Ten, kur prasidėjo Kaunas… Šiandien tvyro tikrų namų jausmas. Čia įkvėpimas kurti ir augti pats veržiasi pro namų langus. Ragaujant rytinę kavą ir stebint ant Kauno pilies sienų žaidžiančius saulės šviesos blyksnius.

Vaikštant senuoju Brastos pušynu, kasdien stebint, kaip ramiai susijungia dvi didžiosios Lietuvos upės. Prisėdus pakrantėje lydėti saulę ir stebėti, kaip ji leidžiasi už didingą miesto istoriją menančios pilies kuorų. Namuose, kurių kokybė vertinama skandinaviškais standartais. Kuriuose gera būti ir kurti savo istoriją.

O kur prasideda Jūsų Kaunas?

 

Rugsėjo 20-21 dienomis kviečiame Jus atvykti į Atvirų durų dienas „Piliamiesčio“ kvartale Brastos g. 24 ir atrasti šių namų jaukumą.

12:00–19:00 val. lauksime Jūsų.

Padėsime apžiūrėti „Piliamiesčio“ būstą, pakviesime į terasą, pavaišinsime kvapnia kava ar arbata ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Renginio metu konsultacijas dėl būsto kreditavimo Jums suteiks DNB banko atstovai.

 

Kviečiame registruotis:

Gintvilė Jankūnienė
8 610 33 330
piliamiestis@yit.lt

 

Vaida Pocienė
8 612 33 330
piliamiestis@yit.lt

į viršų

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, tiesiog naudokitės svetaine kaip įprastai. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę čia.

Sutinku